Creatívny WEB dizajn

Potrebujete Webové riešenie od A po Z, stránky vysokej kvality pre Váš bussines, alebo profesionálny Web Shop portál . Naše stránky sú vytvorené podľa potrieb a dohody s klientov – šité na mieru Vašim konkrétnym požiadavkám.

 

Webové riešenie od A po Z, kvalitné a rýchlo spracované podla vašich požiadaviek.

Stránky sú vytvorené podľa potrieb a dohody s klientov – šité na mieru Vašim konkrétnym požiadavkám. Profesionalita grafiky, jedinečný vzhľad Vašej web stránky, prehľadná a jednoduchá navigácia sa stane prínosom Vašej spoločnosti. Naše najčastejšie používané technológie sú open source riešenia tretích strán. V cene je zahrnutá aj digitalizácia Vášho loga a grafická úprava podľa vašich potrieb. Pri väčších projektoch sa cena upravuje dohodou a to podľa náročnosti projektu a od požiadaviek klienta na webové riešenie.

Pokiaľ nemáte ešte zriadený WEB hosting a WEBovú doménu napr. .SK (potrebné na prevádzku webovej stránky) môžeme Vám tieto služby zriadiť my od zaplatenia faktúry do 24h. Ďalej ponúkame našim klientom správu obsahu webovej stránky (úpravy stránok) za nízke ceny a to už od 15 Eur mesačne, nový vzhľad webu sa dá doobjednať.

Referencie:

Máte záujem o nový WEB, alebo potrebujete viac informácii???
neváhajte a napíšte nám ešte dnes